Sponzoring klubu SK Mníšecko

Velice si vážíme,
že zvažujete přispět našemu sportovnímu klubu formou finanční nebo materiálové podpory. Fungování klubu je přímo závislé na množství finančních prostředků, které klub získává z několika zdrojů jako jsou pravidelné členské příspěvky, vypsané sportovní granty a sponzorské dary.

Mezi naše hlavní pravidelné dárce patří Národní sportovní agentura, město Mníšek pod Brdy, velký dar jsme obdrželi od nadace ČEZ v projektu pomáhej pohybem. Nejštědřejším dárcem z firemního sektoru je společnost W3W.cz.

O další podpory aktivně žádáme a finanční prostředky se snažíme využívat maximálně efektivně a ze 100% je investujme do rozvoje klubu.

V klubu se věnujeme dětem od 4 let věku a připravujeme je na budoucí sportovní kariéru pomocí hravé a zábavné formy tréninku. Naše trenéry pravidelně školíme a využíváme propracované tréninkové metody a pomůcky. Díky vašemu sponzorskému daru budeme moci investovat do rozšiřování členské základny, vybavovat sportovní areál klubu, absolvovat další školení, nakoupit nové sportovního pomůcky nebo umožníte naše tréninky dětem z chudších majetkových poměrů.

Jakýkoliv finanční dar přijmeme na náš bankovní účet na základě darovací nebo reklamní smlouvy a obě dvě možnosti vám umožní částku odepsat ze základu daně. Podpora může být jednorázová či pravidelná například měsíční. Na oplátku vám nabízíme propagaci vaší značky u nás v klubu.
 • logo s odkazem na naší webové stránce sponzorů

 • reklamní banner 2 x 1m uvnitř sportovního areálu v Řitce

 • logo na všech tištěných materiálech našeho klubu

 • zmínka o podpoře v příspěvcích našich sociálních sítí

 • logo na dresech našich sportovců pro generálního partnera

 • možnost u nás uspořádat vaší firemní akci

 • možnost uhradit formou smlouvy členské příspěvky vašich dětí

  Děkujeme za zvážení finanční podpory. Jsme připraveni se s vámi kdykoliv sejít a pokusit se nastavit možnost podpory i propagace na základě vašich požadavků.

  Jiří Hrdlička - předseda
  tel.: +420 605 912 925, jirka@sportujpodbrdy.cz