Vítejte v SK Sportuj pod Brdy

Jsme dětský sportovní klub zaměřující se na trénink atletiky a fotbalu.

ATLETIKA

  • všestraná pohybová aktivita

  • ideální pro začínající sportovce

  • v kategorií od 6 do 15 let

Další informace

FOTBAL

  • nejoblíbenějších sport v ČR

  • ideální pro nadšené fotbalisty

  • v kategorií od 6 do 15 let

Další informace

SPORTOVNÍ AREÁL ŘITKA

Klubový sportovní areál sloužící převážně sportu, volnočasové aktivitě a přátelskému setkávání.

Další informace

o vzniku SK Sportuj pod Brdy

Proč jsem založil sportovní klub?

K založení SK SPB mě motivovali moji dva synové, kteří již absolvovali několik sportovních kroužků. Náplň a vedení těchto sportovních kroužků jsem pár let mým sportovním okem bedlivě pozoroval a vnímal. Jsem sportovec tělem i duší od útlého mládí až do dospělosti. Došel jsem k poznání, že děti je snadné do sportu zapálit, ale aby pro sport a pohyb hořely je už daleko složitější. Rád bych své získané vědomosti, dovednosti a schopnosti Vašim dětem předal v přátelské atmosféře sportovníko klubu Sportuj pod Brdy s hlavním zaměřením na atletiku a fotbal. Bude mým cílem, aby se děti sportu věnovaly s patřičným nasazením snadno, lehce a přirozeně.

 

Něco málo o mně.

Jako většina mých vrstevníků, jsem vyrostl dospěl na různých sportech, které se hrávali venku na ulici či na sportovních hřištích. Tehdy mě bavilo úplně všechno, ale nejvíce hry s míčem.

Ve 4. třídě, kdy mě sport naplňoval a zároveň minimalizoval mou hyperaktivitu, mě rodiče přihlásili na sportovní Základní školu Jitřní v Praze 4 Hodkovičkách. V této době se ve mně probudila pravá láska ke sportu, především k atletice, která mě přivedla až do atletického sportovního klubu Slavia Praha. Moje fyzické předpoklady mě nasměrovaly do sekce atletických hodů a vrhů – specializace hod oštěpem. V mé juniorské sportovní kariéře se mi podařilo reprezentovat ČR. V roce 2018 jsem absolvoval školení trenérů sportovního dětského programu Gymnathlon pro děti 4–6 let. Gymnathlon je dětský sportovní program s pravidelnými tréninky založený na pestrém mixu gymnastických a atletických cvičení, pohybových her a rozvoje osobnosti. Kromě atletiky se věnuji téměř jakémukoliv sportu a práce s dětmi mě velice naplňuje a baví. Mým cílem je vybudovat u těchto dětí celoživotní lásku k pohybu.

Budu se těšit na tréninku,
Jiří Hrdlička

Kontaktujte nás

Upředňostňujeme osobní setkaní nebo alespoň telefonickou komunikaci před dopisováním si po e-mailu. Ale máte-li cokoliv na srdci co nám chete napsat, tak využijte formulář. Děkujeme
Vaše jméno E-mail (ať víme komu odpovědět) Zpráva pro nás Odeslat

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.