Prohlédněte si plánované události volnočasového areálu.

Napadá-li vás zajimává akce, která by šla pro návštěvníky uspořádat nebo ji chcete uspořádat vy? Ozvěte se nám a společně to vymyslíme. K jednotlivým akcím se také můžete přidat jako sponzor a využít tak akci pro své marketingové účely.

PRACUJEME 

do 31.3.2021

Zimní měsíce využijeme k přípravám dokončovacích prací. Věříme, že počasí nám dovolí brzy pokračovat v přípojce vody a kanalizace, umístění zázemí, dokončení garden beer a hlavně oplocení sportoviště.
Co musíme nejrychleji dokončit?

  • umístení drenáže a štěrků 

  • vybudování plotů a vstupních branek

  • umístit dočasnou budovu pro zázemí 

  • vyřídit územní rozhodnutí na přípojku vody a kanalizace

Ke konci března by měl být prostor využíván k testování sportovním klubem SK Sportuj pod Brdy a zároveň by se mělo dodělávat vše co bude ještě potřeba před oficiálním otevřením.

VYSAĎ STROM 2021

1.4.2021

Chceš udělat něco pro přírodu a zároveň nám pomoci? Ideální šanci máte 1.4.2021 u nás ve volnočasovém areálu Řitka. Budeme sázet celkem 24 stromů (2-3m vysokých) uvnitř areálu i mimo něj.

Vyberete si strom, určíme vám místo a poradíme jak velkou jámu vytvoříte. Předáme vyvazovací kůly i příslušenství. No a práce uže je na vás :-).
K akci budete potřebovat vlastní krumpáč, rýč a lopatu. Váš strom si pojmenujete a již na vždy ponese vaše jméno. Připravte se, že budete od bahna, ale s dobrým pocitem v 💚.

Kdo by měl zájem o sázení, tak prosím o info na jirka@sportujpodbrdy.cz nebo SMS na 605912925. Budeme vás následně informovat o detailech.

„Tento projekt vznikl díky podpoře z grantového programu Zelené oázy, který vyhlašuje Nadace Partnerství a společnost MOL Česká republika" Děkujeme @nadacepartnerstvi a @MOL Česká republika

OTEVŘEME VEŘEJNOSTI

hned jak to bude možné

Doufejme, že v průběhu dubna se nám podaří otevřít sportoviště i pro veřejnost. Do konce dubna bude možné poprvé vyzkoušet obří dětskou trampolínu, která v nejbližším okolí určitě nikde není.

Školky a školy z najbližšího okolí se mohou moci přihlásit na testování trempolíny. Piště na jirka@sportujpodbrdy.cz

 

ČARODEJNICE

30.4.2021 - zrušeno z důvodů COVID opatření

Hranice, čarodejnice a buřty neodmyslitelně patří k poslednímu dni v dubnu. Letošní čarodejnice budou jedinečné a vy můžete být u toho. Mateřská školka Řitka připraví největší Řiteckou čarodejnici k upálení, tak je jistě na co se těšit.

Budete-li mít jakékoliv volné dřevo na spálení, tak ho od února můžete nosit na lada. Zde uděláme sběrné místo. Děkujeme


PARTNEŘI AKCE

ŘITECKÉ GRILOVÁNÍ vol.1

21. a 22.5.2021 

200g Sous vide kuřecí prso s kůží marinované v čerstvých bylinkách s tzatziki, pečené brambory

200g Grilovaná vepřová panenka, pečené brambory v alobalu s česnekovým dipem

500g Grilovaná vepřová žebírka marinovaná ve whisky bbq omáčce s chlebem

100g Grilovaný Hermelín s brusinkovou omáčkou PARTNEŘI AKCE

DEN DĚTÍ

1.6.2021 od 16:00 hodin

Oslavme mezinárodní den dětí pohybem. Přijďte si dětmi vyzkoušet netradiční sportovní aktivity a dobře se pobavit.

Rádi přivítáme celou rodinu a společně si zařádíme.

Těšit se můžete například na:
- skákací hrad se skluzavkou
- měření rychlosti běhu radarem
- fotbalová střela na cíl
- sestřelování plechovek
- opičí dráhu a další zajímavé aktivity

PARTNEŘI AKCE

ŘITECKÝ MARATON

19.6.2021 - registrace pokračují

S myšlenkou uspořádat Řitecký maraton si Jan Rezek z Řitky pohrával již v roce 2020. Slovo dalo slovo a vznikla společná akce pro všechny běžce v každém věku s názvem Řitecký maraton aneb překonej sám sebe
Naším hlavním cílem bude každý rok podořit dobrou věc, překročit hodnotu řiteckého maratonu a také pokořit osobní cíle jednotlivců.

Prvním ročníkem určíme hodnotu "našeho maratonu", kterou se pokusíme každý další rok překontat. Součet všech uběhnutých kilometrů se sčítá a za každý kilometr získáme od partnerů finanční podporu. Naším cílem je uběhnout 500km a získat tak až 50.000Kč.

PARTNEŘI AKCE

TURNAJ 5+1

27.6.2021

Fotbalový turnaj pro nadšence z řad amatérů. Čtyři až 6 týmů 2x20min.
Facebook událost:    https://fb.me/e/1vYfjrzuD


Kdo bude mít tým, tak pište nebo volejte na 605912925 

Volných míst pro tým: 3.místa  (k 14.6.2021)
Obsazených míst pro tým: 3.místa  (k 14.6.2021)

HALLOWEEN

31.10.2021

Dlabání dýní, strašidelná atmosféra a noční dětská bojovka. Nenechte si ujít tento spíše americký večer i u nás na Řitce. Kdo bude chtít soutěžit o najhezčí dýni, tak musí být registrován a dýni mu zajistíme.

Navážeme na akci pořádanou v řitecké restauraci Na Veselce v roce 2019, které se účastnilo více jak 30 dětí, strašidelné prostředí a noční bojovka nesmí chybět.

PARTNEŘI AKCE
  • hledáme partnera 

ČERT, MIKULÁŠ A ANDĚL

5.12.2021

Nečekejte na tuto vzácnou trojici doma a zastavte se u nás. Užijte si pohodovou předvánoční atmosféru a nechte předání nadílky na nás. Pro opravdové odvážlivce bude večerní překvapení v podobě děsivého čerta krampusáka.PARTNEŘI AKCE
  • hledáme partnera