Atletická přípravka

7 - 9 let a 10 -11 let
Atletická přípravka je skupina pravidelně sportujících dětí, ve které je rozvíjen především všestranný a zdravý pohyb dítěte. Prožitek a nadšení z pohybu je v dětech vyvoláván díky pečlivě propracovanému tréninku s hlavním cílem naučit děti tři základní prvky atletické dovednosti – běh, hod a skok. A to podle hesla dětské atletiky: „Běhej, házej, skákej rád – atletem se můžeš stát.“ Děti se v této kategorii seznámí nejen s atletickými disciplínami, ale také se účastní atletických závodů a reprezentují svůj sportovní klub v jednotlivcích či družstvech. Děti, které po 2–3 letech opouštějí tuto kategorii, zvládají všechny základní atletické disciplíny, které jsou v této kategorii určeny, a navíc mají obrovský předpoklad udržet si lásku a vztah ke sportu do budoucích let. Nápní tréninkové jednotky je 50% atletická příprava, 25% kondiční příprava a 25% sportovní hry.

Detailní informace o atletické přípravce

tréninková skupina

Mníšek pod Brdy od 9/2021 - 10/2021

Řitka 11/2021 - 01/2022

Atletická přípravka 7 - 11 let

REGISTRACE JE MOŽNÁ

Skupina trénuje září a říjen v Mníšku pod Brdy a poté z důvodu absence osvětlení na sportovišti bude skupina pokračovat v Řiteckém areálu až do konce ledna 2021. Všechny tréninky probíhají venku. V případě extrémní nepřízně počasí bude konkrétní trénink zrušen trenérem, evidován a budou za něj vráceny zaplacené peníze. Nelze docházet pouze na Mníšeckou část. 

začínáme v pondělí 13. září 2021

tréninkové dny

pondělí, středa

čas tréninku

17:00 až 18:00 - Mníšek pod Brdy (září - říjen)
17:00 až 18:00 - Řitka (listopad - leden)

cena 

2900 Kč 

trenéři

Alena, Jiří, Ladislav, Rozálie, Irena

tréninková skupina

Řitka od 9/2021 - 01/2021

Atletická přípravka 7 - 11 let

REGISTRACE JE MOŽNÁ

Skupina trénuje v Řiteckém areálu od září až do konce ledna 2021. Všechny tréninky probíhají venku. V případě extrémní nepřízně počasí bude konkrétní trénink zrušen trenérem, evidován a budou za něj vráceny zaplacené peníze.

začínáme v úterý 14. září 2021

tréninkové dny

úterý, čtvrtek

čas tréninku

16:30 až 17:30

cena 

2900 Kč 

trenéři

Jiří, Martin, Sandra, Irena

Co je důležité vědět?

Přihlásit se můžete kdykoliv v roce. Cena při pozdějším zapojení klesá. Je možné přeřazení do jiné kategorie. V ceně je trénink 2x týdně. 

Pro zimní čas je nutné vhodné funkční oblečení a obuv.

Povinné pro ročník 2010 a starší
Formulář zdravotní způsobilosti zde.

Jak mám zaplatit?

Platbu prosím odešlete na č.ú.:  290625104/0300 s přiděleným VS
(neznáte-li svůj VS, tak vám ho poradí trenér). Do poznámky prosím dejte jméno a příjmení svého dítěte. Platba je splatná do konce měsíce září. V této době si tréninky vyzkoušete a když nebudete spokojeni, tak platit zpětně nemusíte. 

Jak komunikovat?

Každá tréninková skupina má vytvořenu svou whatsapp skupinu pro rodiče. Zde odesíláme informace od nás k vám. Docházku dětí evidujeme, ale omluvenky z tréninku nám psát nemusíte.

kontakty:
poslat e-mail       zavolat

Fotogalerie přípravka

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.