Atletická školka

4 - 6 let
Pro většinu dětí v naší atletické školce je to úplně první seznámení se s organizovaným sportem a proto je naším hlavním cílem ukázat krásu pohybu formou, která je jim blízká a která je baví. Herní a zábavná forma je jednoznačně ta správná volba pro děti této věkové kategorie oproti tlaku na výkon a výsledek. Naši trenéři přistupují k tréninku velmi zodpovědně, přitom s citem pro přirozený vývoj a rozvoj dětské psychiky. Mezi trenérem a dítětem vzniká velmi brzy kamarádství, které je dobrým předpokladem k tomu, aby dítě na sportovní program docházelo natěšené a odcházelo se silným emočním prožitkem. Nápní tréninkové jednotky je 20% atletická příprava, 30% kondiční příprava a 50% sportovní hry.

Detailní informace o atletické školce

tréninková skupina

Mníšek pod Brdy od 9/2021 - 10/2021

Řitka 11/2021 - 01/2022

Atletická školka 4 - 6 let

REGISTRACE JE MOŽNÁ

Skupina trénuje září a říjen v Mníšku pod Brdy a poté z důvodu absence osvětlení na sportovišti bude skupina pokračovat v Řiteckém areálu až do konce ledna 2021. Všechny tréninky probíhají venku. V případě extrémní nepřízně počasí bude konkrétní trénink zrušen trenérem, evidován a budou za něj vráceny zaplacené peníze. Nelze docházet pouze na Mníšeckou část.

tréninky začínají v pondělí 13. září 2021

tréninkové dny

pondělí, středa

čas tréninku

17:00 až 18:00 - Mníšek pod Brdy (září-říjen)
16:00 až 17:00 - Řitka (listopad-leden)

cena

2900 Kč
platba by měla být odeslána do konce září

trenéři

Filip, Iveta, Irena

tréninková skupina

Řitka od 9/2021 - 01/2021

Atletická školka 4 - 6 let

REGISTRACE JE MOŽNÁ

Skupina trénuje v Řiteckém areálu od září až do konce ledna 2021. Všechny tréninky probíhají venku. V případě extrémní nepřízně počasí bude konkrétní trénink zrušen trenérem, evidován a budou za něj vráceny zaplacené peníze. 

tréninky začínají v úterý 14. září 2021

tréninkové dny

úterý, čtvrtek

čas tréninku

15:30 až 16:20

cena

2900 Kč
platba by měla být odeslána do konce září

trenéři

Jiří, Sandra

Co je důležité vědět?

Přihlásit se můžete kdykoliv v roce. Cena při pozdějším zapojení klesá. Je možné přeřazení do jiné kategorie. V ceně je trénink 2x týdně. 

Pro zimní čas je nutné vhodné funkční oblečení a obuv.


Jak mám zaplatit?

Platbu prosím odešlete na č.ú.:  290625104/0300 s přiděleným VS
(neznáte-li svůj VS, tak vám ho poradí trenér). Do poznámky prosím dejte jméno a příjmení svého dítěte. Platba je splatná do konce měsíce září. V této době si tréninky vyzkoušete a když nebudete spokojeni, tak platit zpětně nemusíte. 

Jak komunikovat?

Každá tréninková skupina má vytvořenu svou whatsapp skupinu pro rodiče. Zde odesíláme informace od nás k vám. Docházku dětí evidujeme, ale omluvenky z tréninku nám psát nemusíte.
kontakty:
poslat e-mail       zavolat

fotogalerie školka

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.