Atletické žactvo

12 - 13 let a 14 - 15 let 
Jedna z nejdůležitějších dětských atletických kategorií, kde se takzvaně láme chleba. Žákovská kategorie je již více zaměřena na trénink a je kladen větší důraz na pravidelnost tzn. na docházku, která by měla být 3× až 4× týdně. Atleti si rozšiřují technické dovednosti jednotlivých atletických disciplín a vstupují do úplně nového světa atletiky, kde se již od nich očekává nasazení, samostatnost, touha po úspěchu a osobní motivace. Mnoho sportujících žáků ve věku 13–15 let si klade otázku, zda-li v tomto období dále sportovat, nebo jestli není vlastně lepší nějaký e-sport, či (ještě hůře) nedělat vůbec nic? V našem sportovním klubu si plně uvědomujeme, jak je toto období citlivé a složité nejen pro žáky, ale i pro Vás, pro rodiče. Z tohoto důvodu k tréninku přistupujeme velmi citlivě, pečlivě nasloucháme jak žákům atletům, tak i Vám rodičům. Tuto zlomovou laťku ostatně překonáváme my všichni společně s jasným velkým cílem udržet Vaše dítě u sportu a u sportovních aktivit. Věříme, že toho s naším profesionálním přístupem dosáhneme. Nápní tréninkové jednotky žactva je 100% atletická příprava.

Detailní informace o atletickém žactvu

tréninková skupina

Mníšek pod Brdy od 9/2021 - 10/2021

Řitka 11/2021 - 01/2022

Atletické žactvo 12 - 15 let

REGISTRACE JE MOŽNÁ


Skupina trénuje září a říjen v Mníšku pod Brdy a poté z důvodu absence osvětlení na sportovišti bude skupina pokračovat v Řiteckém areálu až do konce ledna 2021. Všechny tréninky probíhají venku. V případě extrémní nepřízně počasí bude konkrétní trénink zrušen trenérem, evidován a budou za něj vráceny zaplacené peníze. Nelze docházet pouze na Mníšeckou část. 

tréninky začínají v pondělí 13. září 2021

tréninkové dny

pondělí, středa

čas tréninku

18:00 až 19:15 - Mníšek pod Brdy (září - říjen)
18:00 až 19:15 - Řitka (listopad - leden)

trenér

Jiří, Ladislav

tréninková skupina

Řitka od 9/2021 - 01/2021

Atletické žactvo 12 - 15 let

V lokalitě Řitky samostaná skupina žactva netrénuje, od listopadu zde trénuje Mníšecká skupina žactva.

Co je důležité vědět?

Přihlásit se můžete kdykoliv v roce. Cena při pozdějším zapojení klesá. Je možné přeřazení do jiné kategorie. V ceně je trénink 2x týdně. 

Pro zimní čas je nutné vhodné funkční oblečení a obuv.

Povinné pro ročník 2010 a starší
Formulář zdravotní způsobilosti zde.

Jak mám zaplatit?

Platbu prosím odešlete na č.ú.:  290625104/0300 s přiděleným VS
(neznáte-li svůj VS, tak vám ho poradí trenér). Do poznámky prosím dejte jméno a příjmení svého dítěte. Platba je splatná do konce měsíce září. V této době si tréninky vyzkoušete a když nebudete spokojeni, tak platit zpětně nemusíte. 

Jak komunikovat?

Každá tréninková skupina má vytvořenu svou whatsapp skupinu pro rodiče. Zde odesíláme informace od nás k vám. Docházku dětí evidujeme, ale omluvenky z tréninku nám psát nemusíte.

kontakty:
poslat e-mail       zavolat

Fotogalerie žactvo

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.